Danışmanlık

IPARD Proje Danışmanlığı
Kırsal Kalkınma Destekleri
Avrupa birliğindne sağlanan hibe ile türk çiftçisini desteklemek adına kurulmuş bir program bu program ile neyi amaclıyoruz türk çiftçisinin avrupa birliği ile ilgili olarak ülkemiz tarafından ortak yürütülen tarım politikalarını eş düzeye giterebilmek  çiftçimizin  hayvancılık ile uğraşan yetiştiricilerimizin standartlarını ab standartlarına yükseltilmesini sağlamak, süt işletim tesislerini yine aynı şekilde bu standartlara yükseltilmesi yani ab standartlarını yakalayabilmek için bu fonların kullandırılması amacı ile IPARD programları kullanılmaktadır , besi süt işleme kırsal turizim yerel , yöresel el sanatları gibi bir çok kalemde biz bu standartları yakalamak ve bu fonları en iyi şekilde kullanmak için bu program oluşturulmasında devreye giriyoruz

Kalkınma Ajansları Proje Danışmanlığı
Kalkınma Ajanslarının Hibe Desteklerinden Yararlanacak Projelerin Geliştirilmesi ve Başvuru Formlarının Hazırlanması
 
Türkiye genelinde kurulmuş olan 26 Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen ve yürütülecek olan Mali Destek Programları kanalıyla hibe yoluyla desteklenecek projelerinizin hazırlanmasında, mali destek sağlanması amacıyla başvuru yapılmasında, başvuru sonuçlarının takip edilmesinde, projenin yürütülmesi aşamasında ihale dosyalarının oluşturulması, ara ve nihai dönem raporlarının hazırlanması süreçlerinde, kısacası projenizin her aşamasında sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için sizlerle birlikte çalışmaya hazırız.
Bütün ajansların mali destek programlarıyla ilgili proje teklif çağrıları zaman içerisinde duyurulacaktır.  Kalkınma Ajansları'nın mali destek programlarıyla ilgili güncel bilgileri web sitemizden takip edebilirsiniz. Bize e-posta veya telefon yoluyla bilgilerinizi bırakabilirseniz bölgenizdeki Kalkınma Ajansı ile ilgili gelişmelerden sizleri anlık olarak bilgilendirebiliriz. 
Turizm Belgeleri Danışmanlığı
Turizm Yatırım Belgesi Alınması
Turizm Yatırım Belgesinin Turizm İşletme Belgesine Çevrilmesi
Doğrudan Turizm İşletmesi Belgesi Alınması
Tadilat Tür Sınıf Kapasite Değişikliklerinin Yapılması
Belge Devri İşlemlerinin Yapılması
İsim Değişikliği İşlemlerinin Yapılması
Belgeye İşletici Adına Şerh Düşürülmesi
Adres Tashihi İşlemlerinin Yapılması
Belge Veya Plaket Zayii Başvurularının Yapılması
Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı
Genel Teşvik Belgesi Alınması
Bölgesel Teşvik Belgesi Alınması
Yabancı Sermayeli Firmalara Teşvik Belgesi Alınması
Teşvik Belgesi Revize İşlemleri
İthal Ve Yerli Makine- Teçhizat Değişiklikleri
Finansal Kiralama İşlemleri
Süre Uzatımı İşlemleri
Yatırım Yeri Ve Konusu Değişikliği İşlemleri
Yatırım Nakli İşlemleri
Teşvik Belgesi Devri
Makine Devir, Temlik Ve Satış İşlemleri
Teşvik Belgesi Tamamlama Ekspertizi Ve Vizesi İşlemleri
Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) Proje Destekleri
Ürün veya süreçlerinize yönelik Ar-Ge faaliyetlerinizle ilgili TÜBİTAK nezdinde proje geliştirme hizmeti yürütmekteyiz. 
Bu kapsamda projenin hazırlanması, geliştirilmesi, başvurulması, hakem ziyaretlerinin koordine edilmesi, proje uygulama aşamasının sonuna kadar yürütülmesine yönelik tarafımızca danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Dış Ticaret Danışmanlığı
Ülkemiz 1980 yılların başından itibaren serbest piyasa ekonomisine geçmiş ve Dünya Ticareti ile entegre olmuştur. Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı firmalar ile yurt dışına açılmak Dünya ile Ticaret yapmak isteyen yerli firmalarımıza çeşitli Dış Ticaret Hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetlerimize yönelik ana başlıklar.
 Sektör Analizleri ve Ülke Raporları

Müşterilerimiz ilgilendikleri sektör ve pazarları bize bildirmeleri halinde kendilerine, Dünya Ticaret Örgütü verileri de dâhil olmak üzere birçok veritabanlarında yararlanarak sektör ve Pazar etütleri raporları hazırlamaktayız. 

Ticari Ortak veya Ticari İşbirliği

Dünya Ticaret Örgütünün bültenleri ile çeşitli Ticaret Merkezlerinin yayınladığı network ağında yer alan Ticari Ortaklık ve işbirliği taleplerini karşılamaktayız.

Doğrudan Yabancı Sermaye Danışmanlığı
Doğrundan Yabancı Yatırımlar Kanunu(3875) kapsamında tüm yabancı gerçek ve tüzel kişiler aşağıdaki ticari kuruluşlar kurarak ticari faaliyetle bulunabilirler.
Firmamız bu kapsamda aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
Mevzuat desteği
İzin ve Belgelendirme desteği
Doğrudan Yabancı Sermaye Teşvik ve Destekleri sağlama
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.77545.7985
Euro6.68966.7164
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 26° 13°
Saat